Волонтер в компанії “Бізнес-Лінк”

Шановний студенте!

Запрошую стати волонтером на освітній виставці

«Школи-пансіони Великобританії 2019».

Це чудова можливість прокачати свою англійську, отримати офіційний досвід перекладу, поспілкуватися зі справжніми британцями з найкрутіших британських шкіл -пансіонов,«приміряти на себе» робочий день в освітньому агентстві, дізнатися багато нового  про освіту у Великій Британії.

В  субботу і  неділю (19 і 20 жовтня) в київському готелі  Хаятт  відбудеться виставка «Школи-пансіони Великобританії  2019».

Організатор – освітнє агентство«Бізнес-Лінк» .

А тепер до справи: для участі у виставці потрібні  перекладачі  з високим рівнем англійської  мови (Advanced +). Завдання: усний  переклад з англійської на українську/російську і навпаки під час зустрічі представників  шкіл-пансіонов з відвідувачами  виставки.

Переваги роботи  на наших  виставках:

1. Практика  усного  перекладу з англійської  на українську/російську.
  2. Відпрацювання навичок роботи з British  English.
  3. Отримання досвіду роботи  на міжнародній виставці.
  4. За відмінну роботу – tips від британських партнерів (на їх розсуд).
  5. Корисний запис у вашому резюме.
  6. Характеристика і позитивний відгук в ВНЗ.
  7. Корисні контакти для майбутньої роботи/навчання у Великобританії.
  8. Рекомендаційний лист (для престижних компаній важливі рекомендації та підтвердження ваших досягнень).

Кращі з вас будуть розглядатися в якості кандидатів для роботи  в компанії   «Бізнес-Лінк». Також волонтерів чекають приємні сюрпризи від компанії і британських партнерів.

Для заповнення аплікаційної форми переходь за посиланням: https://forms.gle/VWdgHF73onyBgsDn7

Давиденко Наталія

Менеджер по підбору персоналу

Компанія “Бізнес-Лінк”

Сайт: businesslink.com.ua

Пошта: cv@businesslink.kiev.ua

Tel: +38 050 44 39 338

Опубліковано у Стажування. Додати до закладок постійне посилання.