Компанія ILC запрошує в період літніх канікул на роботу в Німеччину

ILC LogoПропозиція про стажування Німеччина_КНЛУ_18

НІМЕЧЧИНА, КАНІКУЛЯРНА РОБОТА

FACEBOOK.COM/INTERNATIONALLABOURCENTRE

Продавці овочів та фруктів у Німеччині (стажування) Бригадири у бригади збирачів овочів та фруктів у Німеччині

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТОДАВЦЯ

ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА НІМЕЧЧИНИ

Компанія ILC співпрацює з фермерськими господарствами Європейських країн та Канади у рамках програми стажування молоді в сільському господарстві з 2000 року. За цей час близько 500 молодих людей отримали досвід роботи на підприємствах сільського господарства Німеччини, Канади, Швеції, Данії, Польщі.

ПРО ФЕРМИ

Фермерські господарства Німеччини, які спеціалізуються у вирощуванні полуниці, малини, огірків, спаржі, картоплі, цвітної капусти, помідорів та ін.

ПРОПОЗИЦІЯ З РОБОТИ

ЗАРОБІТНА ПЛАТА

Заробітна плата складає 8,84 -10 євро /робочу годину(продавці). Також оплата може бути збільшена (бригадирство).

ПРОЖИВАННЯ, ТРИВАЛІСТЬ СТАЖУВАННЯ ТА ГРАФІК

Житлом забезпечує фермер. Проживання на території ферми або поряд із фермою. Вартість житла вираховується із заробітної плати.

2 – 2,5 місяці, 6 днів на тиждень. Максимальна тривалість робочого тижня – 60 год, місяця – 250 год. Графік роботи залежить від погодних умов та врожайності.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВЯЗКИ

Продаж овочів та фруктів (продавці).

Нагляд за дотриманням норм по збиранню врожаю (бригадири).

ДОСВІД РОБОТИ ТА НЕОБХІДНІ НАВИЧКИ

Вміти спілкуватися німецькою мовою (середній рівень) для здійснення продажу овочів та фруктів, гарне здоров’я, здатність презентувати товар.

ДОДАТКОВІ ВИМОГИ

Студенти 2-3 курсів і 1-го курсу магістратури, якщо магістратура більше одного року. На момент подачі документів студенти повинні мати мінімум 4 здані сесії. Вік 18 – 34 роки (включно). Закордонний паспорт. Відсутність судимостей, депортацій та проблем зі здоров’ям

ПЕРЕВАГИ

Знайомство з європейською країною та методами ведення бізнесу

Обмін знаннями зі стажерами з інших країн

Можливість заробити кошти

Можливість повторного працевлаштування

Можливість працевлаштування для випускників з досвідом роботи

ВІДГУКИ КАНДИДАТІВ

«Варто брати участь в цій програмі тому, що можна непогано заробити грошей, у вас буде можливість познайомитися          з          іншою країною, ви будете багато спілкуватися, адже таку збірну з усієї України, яка була у нас, ще треба пошукати», – Марія, Німеччина 2017.

«Мені було не зовсім легко на початку, особливо рано вставати, але я зміг заробити близько 2500 Евро і хотів би прийняти участь у програмі ще раз.» – Микола, Німеччина 2018.

МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ | 03115 М. КИЇВ | ПР.ПЕРЕМОГИ 118, | +38 (044) 200-7371 (багатоканальний) | WWW.ILC.UA | INFO@LABOUR-CENTRE.COM

ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ – АB 519114 ВІД 28 ТРАВНЯ 2010 РОКУ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПОСЕРЕДНИЦТВА У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ЗА КОРДОНОМ.