Вакансії менеджер по роботі з партнерами зі знанням іноземної мови в компанії Jooble

Володієш іноземною мовою?

Хочеш потрапити в IT компанію та стати частиною крутої команди?

Отримати справжній досвід та конкурентну ЗП?

Jooble  – пошуковик вакансій. Ми входимо в ТОП-5 найкращих сайтів з пошуку роботи у світі! Кожного дня нас відвідують 2 000 000 користувачів.

Ми стрімко розвиваємось, тому оголошуємо конкурс на вакансію «Менеджер по роботі з партнерами зі знанням іноземної мови» для студентів та випускників зі знанням:

• Німецької мови – 30 позицій
  • Англійської – 30 позицій
  • Французької – 4 позиції
  • Нідерландської – 1 позиція
  • Португальскої – 1 позиція
  • Турецької – 1 позиція
  • Японської – 1 позиція

Ми готові розглянути спеціалістів з іншими мовами також, оскільки постійно розвиваємо нові країни та напрямки співпраці.

Це чудова можливість для вас працювати з іноземною мовою та нейтів-спікерами!

Ми пропонуємо:

• успішне поєднання навчання та роботи – є можливість як студент, працюватиме обов’язкових 8 годин, а лише 6
  • офіційну відпустки на період сесії
  • повну інтеграцію в робочий процес – фахове навчання та професійний розвиток;
  • офіційне працевлаштування з першого робочого дня
  • достойну заробітну плату
  • комфортний офіс в центрі Києва. Від осені переїжджаємо в новий офіс з власним дизайном, кімнатами відпочинку, кафе, ігровими кімнатами та спортзалом;
  • молодий та веселий колектив, де завжди раді допомогти
  • веселі корпоративи як в Україні, так і за кордоном, майстер класи, виїзніз устрічіт а спортивні заходи
  • оплата курсів англійської мови

Не втрать свій шанс почати кар’єру в одній з найкращих компаній в Україні та світі, – надсилай своє резюме або контакти на пошту ec@jooble.jobs, і ми одразу з тобою зв’яжемось або телефонуй за номером +38063-887-99-93.

Чекаємо тебе в команді JoobleJ