Вакансія викладача англійської мови онлайн в English Galaxy school

l72DLZ41D8930glGqpbpO1d9rt1nb0R680BDZDdm

English Galaxy school – це молода перспективна онлайн школа англійської, яка навчає студентів за персональними програмами.
Ми шукаємо відповідальних викладачів, які люблять свою роботу, чітко виконують всі завдання, сповнені ідей та креативу і готові заповнювати всі задумки в життя 🙂

Вимоги:

• Вік: 19-35 років
    ● Вища освіта, пов’язане з англ. мовою (можемо взяти студента)
    або досвід викладання від 1 року.
    ● Рівень: B2 + C1 Advanced і вище.
    ● Гарне вимова
    ● Особистий ноутбук або комп’ютер.
    ● Товариськість, відкритість і дружелюбність.

Обов’язки:

• Проведення занять в Скайпі зі студентом 1 на 1, ведення обліку в Гугл таблицях

Умови роботи:

1. Зручний графік занять з перервами (можлива повна пн-пт 14-22 і сб 9-13, і неповна зайнятість пн-пт 18-22, сб 9-13)
  2. Зарплата від 12 000 грн до 22 000 грн (+2 000 грн можлива щомісячна премія). Можлива повна і неповна зайнятість.
  3. Колективні поїздки по Україні та за кордон.
  4. Ми допомагаємо вам розвиватися – проходження тренінгів і майстер класів кожні 3 місяці, вебінари і курси.
  5. Кар’єрне зростання – якщо ви будете часто перевиконувати план, то ми будемо вас дуже сильно цінувати і посприяємо вашому розвитку по кар’єрних сходах 🙂
  6. Комфортна робота – це робота не виходячи з дому. Ви можете працювати вдома, в комфортній обстановці, не витрачаючи час і гроші на дорогу.

Наш сайт: www.englishgalaxy.site.

Контактний тел: +38 (068) 302-24-14