Пропозиція Відкритого Університету Реформ

Розпочато набір на 13-й ВІДКРИТИЙ УНІВЕРСИТЕТ РЕФОРМ.

Освітній проєкт – ВІДКРИТИЙ УНІВЕРСИТЕТ РЕФОРМ (ВУР) для молоді, яка прагне дізнаватися більше про реформи та долучитися до їх втілення в країні. Програма проєкту включає лекції про реформи від провідних експертів, практичні заняття з покращення навичок проєктного менеджменту, фандрейзингу, риторики тощо. Учасники мають можливість проходження стажування в організаціях громадянського суспільства чи державних структурах України та реалізувати проєкт про реформи з командою та наставниками за підтримки ЦЕДЕМ та посольства Швеції.

До участі запрошуються студенти або випускники КНЛУ до 25 років, які бажають більше дізнатись про реформи та долучитись до їх втілення. Участь у проєкті є безкоштовною (навчання відбуватиметься онлайн на  базі платформи  для проведення  відеоконференцій  –  Zoom).

Відбір учасників проводиться на конкурсній основі – всі кандидати отримають листа на пошту з описом подальших кроків.

Період навчання: 06 березня 29 травня 2021 року.

Дедлайн подачі анкет до 8 лютого 2021 11:59 (ранку) за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMFitlcWNEo9sPT3YFojG5LLw9QDb6i3KyakeD0v0lOdMN3g/viewform

Перевіряй пошту в  період: 9-13 лютого (навіть папку “Спам”).

Виникли запитання – пиши на oureforms@gmail.com, тема листа “Запитання. ВУР-13”.

Опубліковано у Стажування. Додати до закладок постійне посилання.