«Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» запрошує на роботу літературного редактора – перекладача

«Все про бухгалтерський облік» — всеукраїнська професійна бухгалтерська газета. Виходить з 1994 року в Києві. Газета нагороджена Почесною грамотою та пам’ятним знаком Кабінету Міністрів.

Прикметна риса «Все про бухгалтерський облік» — її універсальність. Газету читають не лише бухгалтери, але й юристи, кадровики, і просто працівники, які можуть довідатися все щодо правильності нарахування зарплат, пенсій, відпусток.

Відкрита вакансія: літературного редактора – перекладача
Вимоги:
– Володіння інститутською українською мовою
– Вища очна філологічна освіта (або неповна вища) (можна студенти випускних курсів);
Обов’язки:
– Вичитка, переклад текстів і контролювання відсутності граматичних і лексичних помилок.
– Перекладання – 4 години на день. І 4 години  в день – на зібрання словникового і лексичного багажу по темам Авторів-експертів газети (2 год.) і створення змісту газети для робітників редакції (2 год.)

Умови роботи:
– 5-денний робочий тиждень, з 9:00 до 18:00 (офісна, дистанційна або напів дистанційна робота).
– Офіційне оформлення по КЗпП або як Вам зручно.
– Відпустка 24 календарних дні, оплачувані лікарняні.
– Зарплата 17000-20000 грн.

Звертайтеся: 067-214-33-18; zoyavn@ukr.net Слободянюк Зоя Василівна