Про нас

Начальник  – Миренко Діана Володимирівна                                  (diana.myrenko@knlu.edu.ua)

Співробітники

Старший інспектор – Ховпун Катерина Петрівна                         (kateryna.khovpun@knlu.edu.ua)

Фахівець з працевлаштування – Василець Євгенія Анатоліївна (yevheniia.vasylets@knlu.edu.ua)

Провідний фахівець – Фабрична Яна Геннадіївна                         (yana.fabrychna@knlu.edu.ua)

Основні завдання

Формування системи контролю та моніторингу внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та освіти

Координація роботи підрозділів Університету із забезпечення якості освітньої діяльності і якості вищої освіти

Налагодження ділових стосунків з підприємствами, установами, організаціями з питань  пошуку та підбору персоналу з числа студентів випускних курсів

Сприяння працевлаштуванню студентів, допомога у пошуку першого робочого місця (проходження співбесіди, оформлення резюме тощо)

Організація зустрічей роботодавців зі студентами та проведення заходів щодо сприяння працевлаштуванню студентів (презентації, круглі столи, майстер-класи, семінари тощо)

Наповнення та зберігання особових справ студентського  складу здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів

Координати

03150, Україна