HR-Конференція компанії Кео Санг

Keo Sang HR

Шановні студенти та майбутні випускники!

Компанія Кео Санг – провідний трейдер у сфері міжнародної торгівлі сталлю – запрошує  амбіційних та цілеспрямованих людей долучитись до нашої команди. Саме з нами Ви зможете відкрити безмежний світ маркетингу, випробувати передові бізнес ідеї, дізнатись специфіку роботи з людьми з різних континентів, а також побудувати успішне майбутнє.

Володієте англійською мовою, а також італійською/іспанською/німецькою або корейською мовами, маєте бажання спробувати свої сили у міжнародному бізнесі, мрієте про дружній колектив та роботу закордоном, хочете стати прикладом для інших? Тож Вам саме до нас. Ми з радістю запрошуємо Вас на нашу HR-Конференцію, яка проходитиме у стінах Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка та має на меті знайти нових співробітників.

Наша основна мета – відчинити двері нашої Компанії для Кожного, хто прагне працювати, здобути досвід та самореалізуватися.

Приходьте на конференцію 15 травня і не втрачайте шансу розпочати нове майбутнє!

Можливо ми шукаємо саме ВАС, адже неможливо реалізувати великі плани без великих людей.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ВИ ЗАПРОШЕНI! ПРИХОДЬТЕ ТА РОЗПОЧНТIЬ СВОЮ КАР’ЄРУ РАЗОМ З НАМИ!

• Дата: 15 травня, 2018р.
  • Час: 13:00~15:00
  • Місце проведення: Актова зала (Інститут філології / КНУ імені Тараса Шевченка, другий поверх), бул. Тараса Шевченка 14
  • Мова конференції : англійська
  • Розклад HR-Конференції:

– Знайомство з Keo Sang Group (наша історія/сьогодення компанії та плани на майбутнє)

– Обмін досвідом з перших вуст (промова випускників КНУ, що працюють у нашій компанії)

– Інтерактивна частина/Питання та відповіді (чудова можливість проявити себе та пройти співбесіду з керівництвом компанії)

– Заповнення Анкети на співбесіду

Чекаємо з нетерпінням нашої зустрічі,

Команда Keo Sang