Вакансія менеджера по роботі з українськими партнерами в Освітній агенції «Бізнес-Лінк»

Освітня агенція «Бізнес-Лінк» запрошує на роботу менеджера по роботі з українськими партнерами для того, щоб ще більше розширити нашу агентську мережу, а також для організації нових  цікавих  івентів з нашими партнерами.

У нас ви зможете:

• Працювати в «екологічній» сфері з високоякісним продуктом – британською освітою;
  • Постійно навчатися – як у рамках компанії, так і на зовнішніх заходах;
  • Працювати «в білу» і отримувати премії за свої високі результати;
  • Побувати у відрядженні у Великобританії;
  • Працювати з 9 до 18 (10 до 19) у сучасному офісі з чудовим краєвидом в 5 хвилинах від ст.м. Контрактова пл.;
  • Насолоджуватися співробітництвом із колегами-однодумцями.

Вам потрібно буде:

• Обмінюватися новинами із нашими партнерами для спільних крос-маркетингових активностей;
  •  Формувати та зміцнювати позитивний імідж компанії;
  • Залучати партнерів до наших заходів: освітні виставки та міні-івенти;
  • Поширювати наші каталоги британських навчальних закладів поміж агентів компанії;
  • Підтримувати ефективні взаємовідносини з партнерами компанії та шукати нових;
  • А головне, отримувати заявки від партнерів та агентів для подальшої передачі у відділ продажів та підписання контрактів з новими клієнтами.

Будьте готові до того, що потрібно буде працювати як з партнерами, які нас добре знають та люблять, так і залучати до співробітництва нових «холодних».

Ми хочемо, щоб ви:

• Вже працювали у сфері В2В від 1 року (також розглянемо кандидатів і без досвіду);
  • Знали англійську мову (Intermediate +);
  • Вміли легко знаходити спільну мову з новими людьми та впевнено себе відчували, спілкуючись із ТОПами та ВІПами;
  • Знали, як ефективно презентувати себе і компанію;
  • Були цілеспрямованою та життєрадісною людиною;
  • Любили  Англію так, як любимо її миJ

Про нашу компанію:

Освітня агенція «Бізнес-Лінк» уже 22 роки відправляє клієнтів навчатися у найкращі школи та університети Великобританії, щоб потім вони могли використовувати європейський досвід та отримані навички для прогресивного розвитку України.

Ми допомагаємо освоїти нову сферу, навчаємо та підтримуємо на всіх етапах. Ми за здоровий спосіб  життя і такі ж відносини у колективі, ми  клієнтоорієнтовані, завжди підвищуємо свій рівень професіоналізму та постійно прагнемо нових знань. У команду чекаємо однодумця)

Відправляйте Ваші резюме та мотиваційні листи на CV@businesslink.kiev.ua.Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном 050-443-93-38 Наталія.Більше інформації про нас та про вакансії на сайті – https://www.edukation.com.ua/.

Станьте частиною команди експертів британської освіти!