Вакансія викладача англійської мови в ТОВ «ЦЕНТР АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»

ELC — це сучасна мовна школа, яка допомагає людям досягати успіху завдяки вільному володінню іноземними мовами!

Ми в ELC щиро піклуємося про результати кожного нашого студента і вважаємо, що успіх у вивченні іноземної мови залежить безпосередньо від таланту викладача.

Що ми під цим розуміємо?

Талановитий викладач – це той, хто щиро переживає про успіхи своїх студентів, любить свій предмет і прищеплює цю любов учням, вміє тримати увагу аудиторії і викладатися більше, ніж того потрібно.

Ми вважаємо, що хороша команда – це запорука успіху. Тому для нас так само важлива зацікавленість кожного викладача в успіху всієї команди і готовність надавати допомогу колегам.

Що ми чекаємо від нашого ідеального кандидата:

• Лінгвістичну/педагогічну освіту.
  • Практичний досвід викладання.
  • Вміння працювати з аудиторією і тримати увагу.
  • Фокус на комунікативну складову в процесі навчання.
  • Прагнення до професійного та особистісного зростання.
  • Позитивний життєвий настрій, ініціативність і креативний підхід до роботи.

Перевагою буде:

• Досвід викладання на комерційних курсах.
  • Наявність міжнародних сертифікатів (CELTA, TKT)
  • Досвід здачі і/або підготовки до міжнародних сертифікаційних іспитів (IELTS, TOEFL, CELTA, CAE, CPE)
  • Володіння лексикою і практичними знаннями в одній або декількох сферах: технічної (Engineering/IT), фінанси / менеджмент, юриспруденція.
  • Досвід роботи/стажування/проживання в англомовному середовищі.
  • Активна життєва позиція: волонтерство, ведення блогу, написання статей, проведення заходів.

Ми пропонуємо:

• Достойно оплачувана робота в стабільній компанії з багаторічним досвідом.
  • Гнучкий графік
  • Зручне розташування офісів (Центр, Позняки, Троєщина, Академмістечко, Оболонь)
  • Своєчасна виплата заробітної плати.
  • Забезпечення навчальними матеріалами.
  • Підвищення кваліфікації/професійне зростання.
  • Методична підтримка.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ:

Надсилайте ваші резюме із назвою посади в темі листа на електронну адресу hr@elc.in.ua