Вакансія викладача англійської мови в міжнародній школі Speak Up

logo

Міжнародна школа Speak Up заснована в 2000 році в Польщі і є однією з найбільших мереж мовних шкіл в Європі. Станом на 2018 рік у мережу входить близько 100 шкіл в 7 країнах – Польщі, Україні, США, Саудівської Аравії, Єгипті, Росії та В’єтнамі, в яких зараз навчається понад 100 тисяч студентів. В Україні працює 15 шкіл Speak Up в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та Кривому Розі. У нас постійно вчиться близько 10 тисяч студентів, і понад 50 тисяч вже пройшли навчання!

Якщо вам цікава робота в мiжнароднiй компанiї, бажаєте здобути гарний досвід, навчитись унікальній методиці викладання – Blended Learning, у вас є така можливість – надсилайте своє резюме на вакансію «Викладач англійської мови»
Посадовi обов’язки:

• Викладання англійської мови за програмою та нашою унікальною методикою – Blended Learning
  • Контролювання процесу навчання у студентів
  • Перевірка домашніх завдань
  • Підготовка до занять

Вимоги до кандидата:

• Повна/неповна вища філологічна освіта
  • Рівень володіння англійською – Advanced
  • Досвід викладання, роботи з аудиторією
  • Уміння працювати з MS Office та офісною технікою
  • Високий рівень культури