Вакансія менеджера з продажів послуг фотобанку

Менеджер з продажів послуг фотобанку

• Регіон: Київ
  • Галузь компанії: Інтернет
  • Вид зайнятості: повна занятість

Depositphotos–це комерційна платформа, яка об’єднує авторів та покупців ліцензійних стокових фото, векторів, відео. Нам потрібні менеджери з продажу, які досконало володіють англійською мовою. Знаходячись в київському офісі, ви зможете спілкуватися з клієнтами з різних країн світу.

Наш сайт можна подивитися тут https://ua.depositphotos.com

Приходьте до нас, якщо ви:

• Вмієте чи любите продавати послуги;
  • Чуєте співрозмовника, а не відпрацьовуєте своє ораторське мистецтво;
  • Складаєте слова в привабливі речення;
  • Азартні та природні.

Ваші обов’язки – це продаж послуг фотобанку. Вітається все: починаючи від навчання,пошуку контактної інформації у відкритих доступах Інтернету, супроводу угод та утримання клієнтів. Якщо на якомусь із етапів продажів ви класні, у вас вийде заробляти хороші бонуси.

Що ми можемо запропонувати:

• Наш офіс знаходиться на вул. Польова, це недалеко від метро Політехнічний інститут;
  • Графік роботи ми будемо узгоджувати з вами, в залежності від часового поясу країни, з якою ви будете співпрацювати;
  • Дохід стабільний та його цифри залежать від вашої діяльності;
  • У нас нема бюрократії, а всі процесі зрозумілі та доступні.

Наші менеджери думаючі та самостійні. Вам не будуть нав’язувати кількість дзвінків в день.

Своє резюме та мотиваційний лист відправляйте на пошту – hr@depositphotos.com