Вакансія Junior Sales&Support Manager від Projector

Projector (https://prjctr.com/)  —  тру інститут майбутнього. А тепер пояснимо за гучність цих слів: наш підхід до освіти зведений на трьох китах — human centered філософії, драйві технологічної команди та стандартах академічної освіти. Це допомагає нам трощити квазіосвітні методи навчання, колаборувати з найдосвідченішими та навчати тих, кому більше за всіх треба.

Треба що? Знайти або змінити власний вектор розвитку, здобути професію та вирости професійно.

Встановити перший контакт, зрозуміти запит/біль/амбіції та скерувати вмотивованого студента у потрібному напрямку ще до початку навчання — ось тизер обов’язків Junior Sales&Support менеджера.

А ще добре, якщо ти:

• цікавишся освітою та саморозвитком;
  • маєш досвід роботи з клієнтами (необов’язково);
  • швидко вчишся (натомість);
  • 100% командний гравець;
  • вмієш керувати власним часом (не на рівні Доктора Хто, але базові навички тайм менеджменту — must).

В нас немає бонусів за добре виконану роботу, тому що ми впевнені: погано робити те, у що віриш, не можна. Ми не будемо писати про зручний офіс та смаколики у ньому — бо у кого ж їх нема. Віддаленою роботою у 2021 ми також навряд чи когось здивуємо.

Тому, працювати в Projector — це:

• створювати справді якісні освітні продукти;
  • мати повну свободу рішень, але і відповідати за ці рішення;
  • розуміти цінність фідбеку і бути готовим і надати його, і прийняти;
  • працювати у команді, міцнішим за зв’язок якої є тільки іридій;
  • мати значні знижки на усі освітні проєкти Projector та безмежний доступ до відеополиць Бібліотеки та Гуманітаріуму.

Впізнаєш себе? Не вагайся, а заповнюй анкету.

Поділяєш наші цінності, але розумаєш, що ця вакансія не для тебе – переглянь інші або напиши нашому рекрутеру.