Освітня виставка “Школи – пансіони Великобританії 2022” від компанії “Бізнес – Лінк”

Шановний студенте! Запрошую стати волонтером на освітній виставці

«Школи-пансіони Великобританії 2022»

Це чудова можливість прокачати свою англійську, отримати офіційний досвід перекладу, поспілкуватися зі справжніми британцями з найкрутіших британських шкіл – пансіонов, «приміряти на себе» робочий день в освітньому агентстві, дізнатися багато нового про освіту у Великій Британії.

В суботу і неділю (12 і 13 лютого) в київському готелі “Radisson Blu Hotel” відбудеться виставка «Школи-пансіони Великобританії 2022».

Організатор – освітнє агентство «Бізнес-Лінк».

А тепер до справи: для участі у виставці потрібні перекладачі з високим рівнем англійської мови (Advanced +). Завдання: усний переклад  з англійської на українську/російську і навпаки під час зустрічі представників шкіл – пансіонів з відвідувачами виставки.

Переваги роботи на наших виставках:

1. Практика усного перекладу з англійської на українську / російську
  2. Відпрацювання навичок роботи з British English
  3. Отримання досвіду роботи на міжнародній виставці
  4. За відмінну роботу – tips від британських партнерів (на їх розсуд)
  5. Корисний запис у вашому резюме
  6. Характеристика і позитивний відгук в ВНЗ
  7. Корисні контакти для майбутньої роботи / навчання в Великобританії
  8. Рекомендаційний лист (для престижних компаній важливі рекомендації та підтвердження ваших досягнень)

Кращі з вас будуть розглядатися в якості кандидатів для роботи в компанії «Бізнес-Лінк». Також волонтерів чекають приємні сюрпризи від компанії і британських партнерів.

Для заповнення аплікаційної форми переходь за посиланням:

Щигурова Дар’я

Head of Administrative Department&HR

Компанія “Бізнес-Лінк”

Сайт: http://businesslink.com.ua

Пошта: d.kukshyna@businesslink.com.ua

Tel: +38 050 44 39   338

Опубліковано у Новини та події. Додати до закладок постійне посилання.