Шукаємо English Teacher, який хоче розвиватися в напрямку IT & Business English.

Solid English School – прогресивна та сучасна онлайн-школа IT & Business English № 1 в Україні. Наша Big Dream — зробити IT-community України англомовним. За 6 років на ринку Solid випустили більше 3000 студентів, запустили 10 вузькопрофільних курсів та зібрали сильну команду. Нам довіряють такі компанії, як Playtika, ITSvit, Itomych Studio, Oxtech, Diversido, Loop Me, Phonexa та ін. В коллаборації з партнерами Hillel, IAMPM розвиваємо якісну IT-освіту в нашій країні.

Наші побажання:

❖    володіння англійською на рівні С1/С2 (Advanced/Proficiency);

❖    наявність досвіду викладання англійської дорослим у форматі онлайн від 1 року;

❖    володіння комунікативною методикою викладання;

❖    наявність якісного доступу до мережі Internet.

Додатковою конкурентною перевагою буде:

❖ наявність міжнародних сертифікатів;

❖ володіння такими програмами, як Google meet, Kahoot, Quizlet, Google Slides;

❖    досвід роботи з ІТ фахівцями та/або з ІТ компаніями;

❖     навички використання AI.

Чим займається тічер в Solid?

❖    викладає англійську для дорослих індивідуально та в групах, в онлайн-форматі;

❖   працює за нашою авторською програмою, розробленою спеціально для потреб студентів з IT-індустрії;

❖   вдосконалює наш продукт та, при необхідності, адаптує його під потреби студента.

Ми пропонуємо:

❖   формат роботи — remote, що дозволяє працювати з будь-якої точки України. Також готові розглядати українців, які проживають в Європі;

❖   графік роботи (part-time/full-time, від 4 год./день);

❖    робота на власній навчальній платформі школи;

❖    викладання на 80% за готовими матеріалами;

❖   безкоштовне навчання на старті роботи, з урахуванням міжнародних стандартів CELTA;

❖  можливість регулярного фінансового та кар’єрного росту (до позицій Mentor, Team-Lead і т.д.);

❖     компенсація школою здачі міжнародних екзаменів та отримання сертифікатів;

❖      медичне страхування для команди;

❖      регулярні командні міти на робочі теми і не тільки (фан, почуття гумору та спільні інтереси);

❖      заробітна плата (25000−45000 грн/міс., в залежності від навантаження та кваліфікації);

❖     офіційне оформлення згідно ФОП, що дозволяє підтримувати економіку України та наближати перемогу.

Відправляй своє CV за адресою hr@solid.com.ua

Обговорити деталі та домовитись про співбесіду можна також в телеграм: https://t.me/HRSolid_English_School (Оля)