Пропозиція громадської організації “Навчай для України”

“Навчай для України” – громадська організація (партнер міжнародної мережі Teach For All), яка прагне, щоб кожна дитина мала можливість реалізувати власний потенціал за допомогою якісної освіти (сайт: teachforukraine.org).

Ми залучаємо талановитих молодих спеціалістів до дворічної Програми розвитку лідерства (https://teachforukraine.org/program/), яка дає їм можливість відкривати нові перспективи в житті дітей, сприяти розвитку громади та максимізувати власний професійний та лідерський потенціал, а в ролі випускників програми продовжувати стимулювати позитивні зміни в освітньому середовищі.

  “Лідерська стипендія для молоді “Навчай для України” — лови унікальну можливість здобути свою першу насправді впливову роботу, нетворк у 60-ти країнах та пройти спеціально розроблену лідерську програму. Подавайся просто зараз та отримай незабутній досвід ??

Що?

Ми обираємо прогресивних випускників українських Університетів та пропонуємо їм стати вчителем на два роки в одній із шкіл малих населених пунктів. Протягом цього часу вони викладають свою улюблену дисципліну в школі (іноземну мову), практикують лідерські навички та надихають своїм прикладом школярів та інших вчителів. Все для того, щоб відкрити нові можливості для дітей ?

?Що Ви отримаєте? 

Повноцінну оплачувану роботу (заробітна плата + стипендія), яка дає можливість максимізувати Ваш лідерський та професійний потенціал всього за два роки.​

Індивідуальний коучинг та менторство.

Можливість реалізувати  ініціативу для розвитку школи/громади.

Можливість здобути ступінь магістра в педагогіці.

Навчання, обмін досвідом та нетворкінг у глобальній мережі соціальних інноваторів та лідерів Teach For All.

Підтримку в подальшому професійному розвитку в соціальному підприємництві та інноваціях, управлінні школою, вчителюванні, публічному управлінні, бізнесі.

Можливість приєднатись до спільноти випускників “Навчай для України” та глобальної мережі Teach For All.

Дедлайн: 14 травня 2021 року.

Деталі: https://teachforukraine.org/grads/

Svitlana Osaulenko 

Head of Leader Engagement and Development

e:  svitlana@teachforukraine.org 
m: (098) 358-52
27

Опубліковано у Вакансії. Додати до закладок постійне посилання.