Skills Аcademy

Шановні студенти !

В Україні  стартував  новий освітній безкоштовний проект Skills Аcademy, який розрахований на студентів, випускників ВНЗ і всіх молодих спеціалістів.

Ці курси навчальних лекцій об’єднаних за темами (1. Як визначити роботу мрії? 2. Ефективне працевлаштування 3. Ораторське мистецтво 4. Тайм менеджмент (самоорганізація) 5. Нетворкінг і т.д.) дають змогу отримати:

• додаткові навички комунікації та самопрезентації

• здатність вчитися онлайн, не припиняючи відпочивати

• цікаву роботу замість «офісного рабства»

У світі бурхливо стартує онлайн-освіта – провідні університети і корпорації запускають власні онлайн курси. Світ стрімких інновацій вимагає постійно вчитися новому, отримувати нові навички та вміння.

Проект реалізується однією з найстаріших всеукраїнських громадських організацій “Українська студентська спілка” у співпраці з одним із найбільших роботодавців України – компанією МТС України, на гранти Міністерства молоді та спорту України та за підтримки Європейської Бізнес Асоціації.

Також на проекті завдяки своїм знанням ви ще зможете знайти роботу! Адже продивляючись лекцій та складаючи тести – кожний з вас матиме власний рейтинг на сайті, за яким вас і знайде роботодавець. Тож, реєструйтеся на www.skillsacademy.com.ua   і входьте до Золотого кадрового резерву нації.

Skills Аcademy – Ваш шанс стати успішним!

Офіційний сайт : www.skillsacademy.com.ua

Шукайте в соціальних мережах:

http://vk.com/skills_academy

www.facebook.com/skills.academy

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.