Вакансії Менеджерів по роботі з партнерами зі знанням німецької /французької мови

Компанія Jooble – одна з найкращих IT-компаній України (сайт компанії: https://hiring.jooble.org/). Ми 13 років створюємо та удосконалюємо сайт з пошуку роботи; співпрацюємо з 71-ю країною, допомагаючи знайти  роботу мрії кожному, входимо в ТОП-2 світових лідерів у сфері пошуку роботи. За 2019 рік до нашої компанії приєдналися 178 нових співробітників. Приєднавшись до нас – ви будете працювати у команді мотивованих та залучених до спільної справи людей. Ми віримо в те, що робимо.

Шукаємо в свою команду Менеджерів по роботі з партнерами зі знанням німецької /французької мови для формування бренду компанії (працюючи на іноземні ринки, та підвищуючи рівень відвідування сайту німецькомовними/французькомовними користувачами).

Чим займається Менеджер по роботі з партнерами у нас?

• створює сильні та ефективні партнерські взаємини з клієнтами Jooble;
  • щоденна комунікація німецькою /французькою мовою шляхом   листування;
  • пошук нових ділових партнерів;
  • підбір для кожного клієнта індивідуального, максимально ефективного рішення;
  • бере участь в розвитку бізнесу;
  • перекладає та наповнює сайт новим контентом – вакансіями партнерів.

Максимально цікаво працювати у нас буде тим, хто:

• володіє німецькою /французькою мовою на високому рівні (С1 письмово та усно);
  • вміє вибудовувати ділові відносини з партнерами, має комунікативні здібності;
  • хоче вчитися новому, практикувати сучасні інструменти роботи з діловими партнерами, прагне постійно підвищувати свою кваліфікацію;
  • досвід ділового спілкування з носіями мови та в продажах буде величезним плюсом.

Робота в Jooble, це:

• офіційне працевлаштування, відпустка 24 робочих дні;
  • 8-годинний робочий день (пн-пт);
  • на Ваш вибір – час початку робочого дня (08.00 – 10.00);
  • медичне страхування;
  • можливість відвідувати курси англійської мови, зовнішні курси та конференції для підвищення професійних навичок;
  • сучасний офіс в стилі лофт (5 хв. до м. Тараса Шевченка), власний  зелений сад, тренажерний зал;
  • безліч групових занять: йога, сальса, кіно, участь в марафонах, круті тімбілдинги;
  • паркінг для велосипедів;
  • релокаційний пакет при переїзді до м. Києва (для вакансій в інших містах).

Резюме та відгуки надсилайте на ел. адресу: kateryna.derevniak@jooble.com,
                                                     або телеграм: @emi_venda.