Вакансії в ресторанах компанії Famille Très FRANÇAIS зі знанням англійської та французької мов

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!

Ресторани компанії Famille Très FRANÇAIS – це вдалий старт для вашої кар’єри

________________________________________________________________________________________________

МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З ГОСТЯМИ ЗАЛУ

Вимоги:

• Знання англійської мови на рівні advance; знання французької мови і культури буде суттєвою перевагою.
  • Пунктуальність, уважність, комунікабельність, чесність, порядність.
  • Вміння працювати в команді.

Компанія надає можливість: навчання і розвитку в межах сім’ї Famille Très FRANÇAIS; харчування; працевлаштування в центрі міста, молодий та дружній колектив.

Графік роботи: повний робочий день

Конкурентоспроможна  заробітна плата

ОФІЦІАНТ

Ви пунктуальний, уважний, комунікабельний, чесний, порядний

Ви гарно розмовляєте англійською (можливо і французькою) мовами

Ви сповнені енергією, оптиміст по натурі та самі вірите в реалізацію власних планів

Ви готові працювати в команді та націлені на результат

Ви любите людей та навколишній світ

Ви бажаєте стати самим успішним співробітником і помандрувати до Парижу…

ТОДІ МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Графік роботи: повний робочий день

Конкурентоспроможна  заробітна плата

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

• Ресторан та сирная лавка «Très Français» (з 9 до 23 години, м. Київ, вул. Костьольна, 3)
  • Ресторан à la mode «Très Branché» (з 8 до 23 години, Київ, вул. Лисенка, 4)
  • Івент-кейтерингова компанія «Beaucoup»

Філософія компанії: Створювати простір задоволення від життя, спілкування і гастрономії, щоб надихнути любити світ і один одного більше.

Крім цього, компанія займається благодійною діяльністю.

Особливість: Famille Très FRANÇAIS – це не тільки мережа французьких ресторанів та івент-кейтерингова компанія, а і своєрідний культурний простір – кожного року збільшується кількість фестивалей, виставок, майстер-класів та різноманітних проектів, які проводить компанія.

Заходи, які організовує компанія:

• періодичні: виставки сучасних митців, літературні вечори, творчі зустрічі,
    збір благодійних коштів та проведення благодійних заходів;
  • щотижневі: творчі майстер-класи для дітей – у неділю протягом навчального року;
  • щомісячні: Кулінарна школа для дорослих, Кулінарна школа для дітей – вихідні дні;
  • щорічні: Свято вулиці Костьольної – День Франкофонії – початок червня.

Ресторани спеціалізуються виключно на французькій кухні та винах, проводять винні та сирні дегустації для відвідувачів. У затишній атмосфері Франції у самому серці Києва під звуки живої музики гості можуть насолодитися стравами з аутентичних регіональних меню: Меню Басків, Лазурного Берега, Корсики, Бургундії, Бордо і багатьох інших.

Заклади постійно приймають участь у міжнародному конкурсі Гуд де Франс. Зокрема, ресторан «Très Français» входить до рейтингу 100 найкращих ресторанів України від Нового Времени, а також в 20-ку кращих ресторанів Києва за версією міжнародного порталу TripAdvisor.

Запис на співбесіду  за телефонами: (044) 279-77-71, (095) 649-90-55, (098) 932-42-52, (093) 141-49-14

Більш детальна інформація при зустрічі на співбесіді.