Вакансії в школі англійської мови English Prime

15135740_1183396311709052_7442830891094744405_n

Школа англійської мови English Prime – це велика енергійна команда результативних співробітників, молодий швидкозростаючий колектив, це компанія, яка була заснована в 2005 році і на даний час:

• Займає 1 місце в світі серед шкіл ESL Applied Scholastics
  • Має 6 великих філій в Києві
  • Нараховує більше 60 професійних викладачів ESL
  • Нараховує більше 1200 студентів, які перебувають на навчанні в даний момент

English Prime, розширює свою команду і шукає кращих викладачів англійської мови. Якщо Ви поки таким не є, Ви можете стати таким!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКИЙ І УСПІШНОЮ КОМАНДИ!

А ось і ми https://englishprime.ua/vakansii

• Спочатку Вас навчать нової ефективної методики викладання
  • Ви станете професіоналом в галузі викладання англійської мови
  • Ви підвищите свою здатність спілкуватися, контролювати і вирішувати проблеми з людьми
  • Ви зможете працювати в тому філіалі, де Вам зручно (м. Оболонь, м. Університет, м. Льва Толстого, м. Олімпійська, м. Позняки, ж/м Троєщина)
  • Якщо Ви студент, у Вас буде графік роботи, що буде дозволяти Вам поєднувати навчання у ВНЗ з роботою у нас.

Вища освіта і досвід роботи НЕ є обов’язковою умовою.

Обов’язково: хороше знання англійської, бажання навчатися і працювати!

Якщо Ви поки не є професіоналом, Ви можете таким стати, але Вам доведеться плідно працювати, відповідно, і з/п буде рівноцінна Вашому внеску в роботу!
Якщо Ви готові до цього, тоді відправляйте Ваші резюме на нашу ел.адресу: englishprime.job@gmail.com

або телефонуйте +38 (073) 159-12-29 (Life) (відділ найму)

Ми з радістю з Вами поспілкуємося!)