Вакансія помічника рекрутера в Міжнародну компанію ILC

Помічник рекрутера

7000 грн + бонус

Міжнародна рекрутингова компанія ILC (http://labour-centre.com) 16 років на ринку. Сфера діяльності компанії – міжнародний рекрутинг (пошук та підбір персоналу, легальне працевлаштування та імміграція) Агробізнес, країни  –  Канада, Данія, Швеція, Германія, ОАЕ, Катар, Польща, Нова Зеландія, Литва. Ірландія. Представництва компанії в Україні, Канаді, Польщі та ОАЕ.

Функціональні обов’язки:

• Допомога рекрутеру в проведенні співбесіди з потенційними кандидатами.
  • Збір документів кандидата, фото/відео матеріалів
  • Складання на англійській мові резюме кандидатів
  • Збір рекомендацій з місць роботи кандидата в Україні та за кордоном
  • Підготовка кандидата до співбесіди з канадськими фермерами
  • Підписання контракту кандидата та роботодавця
  • Консультаційний супровід кандидата до та після працевлаштування
  • Постійна практика англійської мови (80% переписка, 20 % спілкування)
  • Робота на результат

Вимоги до кандидата:

• Англійська мова не нижчеIntemediate.
  • Висока самоорганізація та відповідальність, здатність працювати як в команді так і автономно.
  • Здатність запам’ятовувати прізвища та імена кандидатів (до 120 чол в рік) та акуратність в роботі з документами
  • Доброзичливість, ввічливість в роботі з людьми, здатність працювати з великим об’ємом інформації.
  • Знання специфіки роботи в с/г буде перевагою
  • ПК – впевнений користувач

Перед початком роботи за даною вакансією  буде навчання (до 1 міс) по професії рекрутер. Кандидат має скласти випускний екзамен. Під час навчання виплачується 100% зарплати.

Ідеальний кандидат  ч/ж до 50 р з досвідом роботи методистом, секретарем, викладачем. Також розглядаються студенти останніх курсів та аспіранти без досвіду роботи, що мають природні здібності до роботи з людьми, та мають бажання працювати в міжнародній компанії в м. Києві.

Місце роботи: Київ. Гончара 57 Б, метро університет. Графік роботи 5/2. 9 – 18 00. Штат київського офісу 38 чол. Офіційне оформлення. Постійна робота. Можливість міжнародних відряджень.

Контакт:  Микола Миронович Гищак  –  067 449 48 37