Вакансія вчителя англійської мови

Mortimer  English  Club це міжнародна школа вивчення англійської мови за допомогою веселих ігор і без особливих зусиль. Наші програми були розроблені з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів і довели свою ефективність в усьому світі. Сайт компанії: (www.mortimer-english.com).

Міжнародна школа Mortimer English Club запрошує в свою команду молодого, енергійного і цілеспрямованого вчителя англійської мови, який бажає розвивати свої знання і навички  в галузі викладання англійської для дітей.

Що ми очікуємо від Вас:

• знання мови – мінімум upper-intermediate;
  • бажання працювати з дітьми всіх вікових груп;
  • позитивне мислення;
  • спрямованість на результат;
  • комунікабельність.

Що ми пропонуємо:

• конкурентну оплату праці, бонуси;
  • неповний робочий день пн – пт (15.00 – 20.00);
  • навчання за міжнародними методикам викладання;
  • кар’єрне зростання і професійний розвиток;
  • оплачувана відпустка.

Робота в затишному офісі в ЖК «Софія» (Софіївська Борщагівка), вул. І.Франка, б.5

зручно добиратися від м. Житомирська (марш. № 369, 720, 721 до зупинки «ЖК Софія»).

Надсилайте свої резюме: hr.taniakrotenko@gmail.com

Також, додатково можна зв’язатися по Viber, Telegram: +380930662736 – Тетяна.