Вакансія Викладача англійської мови в ALOHA Language School

Вакансія Викладача англійської мови

в ALOHA Language School

Обов’язки:

– На основі методики мовної школи здійснювати якісне викладання англійської мови на заняттях курсу та додаткових тематичних заняттях згідно з розподілом навчального навантаження;

– розробляти матеріали групових та індивідуальних занять для навчання слухачів мовної школи і проводити такі заняття;

– відвідувати безкоштовні тренінги з підвищення кваліфікації на базі мовної школи ALOHA Language School з метою постійного вдосконалення викладацьких навичок.

Вимоги:

– доскональне володіння англійською мовою;

– знання та вміння застосовувати комунікативні методики викладання англійської мови;

– творчий підхід до викладання англійської мови;

– готовність до навчання;

– комунікабельність, толерантність, відповідальність.

Ми пропонуємо стабільне навантаження, постійній професійній розвиток, гідні умови праці, конкурентоспроможну та вчасну зарплатню, офіційне працевлаштування і, головне, можливості самовираження. Команда складається з талановитих викладачів з нестандартним баченням методів викладання, більшість з яких вже мають такі сертифікати, як Cambridge CELTA або DELTA.

Обидві школи розташовані в центрі Києва. Аудиторії оснащені всією необхідною технікою та приладдям. Школа працює з дорослими студентами і пропонує їм курси без домашніх завдань та підручників в групах до 8 людей. Заняття проводяться у ранковий, обідній та вечірній час.

Контактна особа для зв’язку: Керівник учбово-методичного відділу Алла Клімчук  +38 095 211 84 95

e-mail: info@aloha.in.ua

сайт: www.aloha.in.ua